Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Makler Nieruchomości S.C.

Ujejskiego 76 Bydgoszcz

Mapa

791 757...

791 757 495

52 324 54 50

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

bydgoskimakler.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Bogna Podstawska-Siech
  • Łukasz Gorczyński
  • Karolina Gorczyńska
  • +7

Chcesz sprzedać nieruchomość?

209

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Makler Nieruchomości S.C.

Filtruj

1 500 zł27,20 m² 55,15 zł/m²

Marta Kwiatkowska

Marta Kwiatkowska

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości makler prezentuje na wynajem komfortową, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 27 m , usytuowaną na wysokim...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

Mateusz Kaczmarek

Mateusz Kaczmarek

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego apartamentu z ogromnym tarasem, położonego...

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł47,20 m² 7 627,12 zł/m²

Mateusz Kaczmarek

Mateusz Kaczmarek

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego...

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

2 350 000 zł332 m² 7 078,31 zł/m²

Mateusz Kaczmarek

Mateusz Kaczmarek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego domu wolnostojącego z basenem, jacuzzi, dużym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł40,19 m² 11 196,82 zł/m²

Łukasz Gorczyński

Łukasz Gorczyński

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta...

Szczegóły ogłoszenia

75 680 zł860 m² 88 zł/m²

Elżbieta Makler

Elżbieta Makler

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 860 m do 2250 m , położone w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy. To idealne...

Szczegóły ogłoszenia

348 999 zł32,10 m² 10 872,24 zł/m²

Elżbieta Makler

Elżbieta Makler

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze. Lokal jest gotowy do zamieszkania,...

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł52,20 m² 7 107,28 zł/m²

Bogna Podstawska-Siech

Bogna Podstawska-Siech

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta dostępna wyłącznie w biurze makler! Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni całkowitej 53,88 m , położone na 3....

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

Elżbieta Makler

Elżbieta Makler

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż murowany budynek gospodarczy położony na działce o powierzchni 1000 m , zlokalizowany na granicy Kobylarni i Nowego Smolna ,...

Szczegóły ogłoszenia

464 900 zł36 m² 12 913,89 zł/m²

Karolina Gorczyńska

Karolina Gorczyńska

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w Biurze Makler To oferta skierowana dla...

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł808 m² 297,03 zł/m²

Joanna Maciaczyk

Joanna Maciaczyk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Poleca Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana - Łochowo, ul. Leśna- 808 m Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 808...

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł73,91 m² 21 647,94 zł/m²

Beata Zakrzewska

Beata Zakrzewska

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe wnętrze premium | Zabudowa na wymiar | Gotowe do wprowadzenia - zamieszkaj od zaraz! Wyjątkowy, elegancki apartament położony w jednej...

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł3 010 m² 46,51 zł/m²

Elżbieta Makler

Elżbieta Makler

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna położona w malowniczej miejscowości Dobrcz, w otoczeniu natury i spokojnego krajobrazu. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł51,30 m² 11 345,03 zł/m²

Karolina Gorczyńska

Karolina Gorczyńska

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo funkcjonalne mieszkanie, zarówno do mieszkań, jak też pod inwestycję z wymienionym zwrotem z mieszkania....

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

775 000 zł120 m² 6 458,33 zł/m²

Elżbieta Makler

Elżbieta Makler

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe typu M-5 o powierzchni użytkowej 91 m (powierzchnia całkowita ok. 120 m ),...

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

79 000 zł3 010 m² 26,25 zł/m²

Elżbieta Makler

Elżbieta Makler

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna klasy III-IV położona w urokliwej miejscowości Dobrcz, zaledwie około 20 km od Bydgoszczy w kierunku Gdańska....

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł38 m² 16 973,68 zł/m²

Karolina Gorczyńska

Karolina Gorczyńska

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedstawiamy eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł102 m² 5 392,16 zł/m²

Hanna Śnieżyńska

Hanna Śnieżyńska

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią i łazienką o pow.101m2,położone w domu,w którym są dwa mieszkania/parter i piętro/oraz działka...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł29 m² 9 310,34 zł/m²

Mateusz Kaczmarek

Mateusz Kaczmarek

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na parterze kamienicy w dzielnicy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 500 zł49 m² 10 500 zł/m²

Łukasz Gorczyński

Łukasz Gorczyński

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 184 zł39,24 m² 11 600 zł/m²

Łukasz Gorczyński

Łukasz Gorczyński

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz...

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł8 000,01 m² 25 zł/m²

Elżbieta Makler

Elżbieta Makler

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 8000 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy, idealnej dla osób...

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł30 m² 4 300 zł/m²

Joanna Maciaczyk

Joanna Maciaczyk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:338 m²

Makler poleca Do sprzedania działka rod w Bożenkowie.Miejsce bardzo urokliwe w lesie, niedaleko woda, dużo terenów spacerowych i rowerowych.Z...

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł188 m² 3 978,72 zł/m²

Alina Ciesielska

Alina Ciesielska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Makler nieruchomości Oferuje do sprzedaży dom usytuowany 15 km od Bydgoszczy w gminie Nowa Wieś Wielka. Nieruchomość idealnie nadaje się dla osób...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł27,96 m² 10 014,31 zł/m²

Elżbieta Makler

Elżbieta Makler

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy, w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Lokal gotowy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

915 000 zł149,20 m² 6 132,71 zł/m²

Łukasz Gorczyński

Łukasz Gorczyński

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 001 zł255,30 m² 5 483,75 zł/m²

Alina Ciesielska

Alina Ciesielska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękny dom W murowańcu. Dom wolnostojący posadowiony na działce 1080m2, gotowy do zamieszkania. Dom zbudowany...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 999 zł36,90 m² 9 349,57 zł/m²

Beata Zakrzewska

Beata Zakrzewska

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Jasna kawalerka po remoncie. Balkon. Osiedle leśne. Blisko lasu! Nowoczesna z balkonem, bez nakładów Na sprzedaż przestronna kawalerka...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 775 zł51,50 m² 10 850 zł/m²

Łukasz Gorczyński

Łukasz Gorczyński

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz...

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł6 060 m² 60,23 zł/m²

Elżbieta Makler

Elżbieta Makler

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 6060 m , położoną w miejscowości Małe Rudy , zaledwie 15 km od Bydgoszczy....

Szczegóły ogłoszenia

324 999 zł34,40 m² 9 447,65 zł/m²

Beata Zakrzewska

Beata Zakrzewska

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Piękne 2 pokoje po kapitalnym remoncie | Śródmieście | gotowe od zaraz Są mieszkania, które wymagają czasu, pracy i wyobraźni i są takie, do...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 570 zł60,35 m² 10 200 zł/m²

Łukasz Gorczyński

Łukasz Gorczyński

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ?...

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 745 m² 72,13 zł/m²

Alina Ciesielska

Alina Ciesielska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną.NOWA CENA ! Działka o powierzchni 2768m2 ,gmina Wielka Nieszawka, obręb Cierpice. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

669 000 zł97,72 m² 6 846,09 zł/m²

Łukasz Gorczyński

Łukasz Gorczyński

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

757 000 zł98,82 m² 7 660,39 zł/m²

Łukasz Gorczyński

Łukasz Gorczyński

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł52,24 m² 17 993,87 zł/m²

Łukasz Gorczyński

Łukasz Gorczyński

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament premium W sercu bielaw - jedna Z najlepszych lokalizacji W bydgoszczy Są mieszkania, które po prostu się ogląda....

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

Łukasz Gorczyński

Łukasz Gorczyński

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż wyjątkowo jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w najbardziej pożądanej części bydgoskich Bartodziejów...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

199 000 zł92,50 m² 2 151,35 zł/m²

Wiktor Walicki

Wiktor Walicki

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż - mieszkanie z ogródkiem i garażem | 92 m | Ojrzanowo k. Łabiszyna Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

Beata Zakrzewska

Beata Zakrzewska

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Nowa bardzo atrakcyjna cena! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na I piętrze w zadbanym budynku na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

Jarosław Jędryczka

Jarosław Jędryczka

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:88 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij